פוליטיקה

שיעבוד מצרים אז והיום

יש הטוענים שבימינו, אנו מרגישים את החופש, שעבוד מצרים לא רלוונטי. המאבק בעד ונגד ה'טרלול הפרוגרסיבי' לא פוגש אותנו ביום יום ולא משפיע עלינו.

קרא עוד »

המלחמה ברפורמה מדגישה את הצורך להמשיך

המאבק הפרוע ברפורמה למול הניסיונות להידברות, רק מחזק את האמונה שאנו בדרך הנכונה. אל לנו להיכנע לאלו המנסים לפלג ולשסע. כאשר נשתחרר ממצרי האליטה המנסה להכתיב את סדר היום הציבורי, נאפשר לנבחרי העם לממש את בחירתו הדמוקרטית של העם בזהות יהודית למדינה, נצא לחירות עולם.

קרא עוד »

לשמאל האהוב והאלים

שמנו לב, שלכם מותר לשרוף כבישים, להרוס גדרות, לנשוך שוטרים, ולנו – אסור . לכם מותרת סרבנות ולנו אסור, לכם מותר להשבית את המדינה, בתי חולים, בתי עסק, בנקים, קניונים, שדה תעופה, ולנו אסור. אתם תאפשרו בחירות  דמוקרטיות בתנאי שיבחרו המפלגות הנכונות והערכים הנכונים.
כל זה נגמר ביום שני

קרא עוד »

נשיא האנרכיסטים

מכתב גלוי לנשיא המדינה לכבוד הנשיא שלום, שמי יעקב דביר. אני אדם דתי, שירתתי בצבא, כל בניי וחתניי שירתו ומשרתים ביחידות קרביות ומובחרות, ובנותיי –

קרא עוד »

מכתב לנשיא המדינה

הנידון: הפשרה בעניין הרפורמה המשפטית. לכבוד נשיא המדינה, מר יצחק הרצוג, שלום. קראתי את הצעתך בדבר הקפאת דיוני החקיקה בעניין הרפומה לשבועיים כדי להגיע לפשרה עם מערכת

קרא עוד »

החלום ושברו

כולנו חולמים לחנך את ילדינו במדינת ישראל להיות נאמנים לארצם, לעמם וליהדותם. והנה נרדמנו, ובזמן שאנו ישנו, מישהו מחוץ לחדר, מחוץ למשרד החינוך האמון על חינוך ילדינו, זרק על ילדינו הטהורים לכלוך מכל הבא ליד

קרא עוד »

ממה אנחנו מפחדים?

הם הפסידו בבחירות, זה הגיוני שהם מבוהלים – אנחנו באמת באים לשנות, להחזיר את מדינת ישראל לפסים. אבל אתם, חברים שלי, ממי אתם מפחדים? 

קרא עוד »

מה קרה לאופוזיציה?

לאחרונה התרבתה הביקורת כלפי חברי הכנסת הימניים באופוזיציה על התנגדותם לחוקים לאומיים, כמו 'חוק ממדים ללימודים' ו'חוק יו"ש'. מה באמת קרה לאופוזיציה?

קרא עוד »

הידרדרותו המסוכנת של השר לשעבר מתן כהנא

בהתנהלותו של השר לשעבר מתן כהנא ניתן לראות נסיגה מערך היהדות האורתודוקסית ומהלאומיות בארבעה שלבים. לפחות כיום ברור שהשר לשעבר כהנא אינו מזדהה יותר עם ערכיה המסורתיים של הציונות הדתית, לא בענייני דת ולא בענייני לאום

קרא עוד »

מכתב גלוי לשר הדתות מר מתן כהנא

לא יעזור לך ולחבריך "לאחוז בקרנות המזבח". מי שלא משרת ביושר את התורה והאומה ייפלט מהחיים הציבוריים והשפעתם כי מי שנצחי הם התורה והאומה. רבים וטובים שקדמו לך ולחבריך ניסו לגנוב את לב העם, ניסו לפעול נגד התורה והאומה. כולם נעלמו מבמת ההיסטוריה וזיכרונם נשאר לעד, זיכרון מעליב ומביש על שלא ייצגו ביושר ואומץ את האומה ותורתה.

קרא עוד »

פורש או פורשים?

נפל דבר בחייה של הכנסת. ועדה רשמית של הכנסת החליטה שמותר, לגיטימי ואולי גם ראוי למפלגה שלמה על ראשיה ויועציה להפר את כל ההבטחות לבוחר ולהישאר ראויים להיות בכנסת.

קרא עוד »

היזהרו מבנט השני!

אנו מכירים בהיסטוריה שמות כמו אלכסנדר השני, יוחנן השלישי. גם כיום אנו צריכים להיזהר מבנט השני. בנט השני הוא מר גנץ הראשון.

קרא עוד »

הגן הקיבוצי (הציבורי)

מדוע רבים רבים בזים ומתעבים את ממשלת בנט-לפיד-עבאס?
מדוע הפופולריות של מפלגת הקואליציה הולכת ויורדת?
הרי בעיות, פיגועים, העלאת מחירים ועוד היו גם בממשלות הליכוד כשנתניהו בראשן?

קרא עוד »